У київській «Планеті Кіно» відкрився VR-простір!

Планеті Кіно VR

Мережа кінотеатрів Планета Кіно відкриває новий формат для відпочинку глядачів та геймерів ПЛАНЕТА VR. Це найбільший у Києві VR-простір з сервісом від Планети Кіно, з окремою зоною відпочинку, найновішим обладнанням та завжди актуальним контентом.

Планета VR одночасно приймає 20 гравців у 20 окремих кімнатах. Поруч у зручній зоні очікування можна поспостерігати за грою. Це чудова нагода отримати нові враження та розважитися перед або після кіно.

Детальніше:

  • VR-кімнати обладнані датчиками, які створюють сітку та відстежують твій рух
  • До віртуальної реальності відвідувачів переноситимуть шоломи HTC VIVE з екраном роздільною здатністю 2160х1200. Акселерометр, гіроскоп і датчики у шоломі слідкують за рухом очей і голови.
  • 2 бездротові контролери для рук реалістично відстежуть рухи завдяки ідеальному радіосигналу та зворотньому HD-зв’язку.
  • Для VR-простору обрали потужні ігрові комп’ютери, які дозволять грати на повну.
  • Ознайомлення з грою та технологіями займатиме у відвідувачів близько 5 хвилин. Допомогаютб з цим стюарти Планети VR.
Планеті Кіно VR

Сьогодні у Планеті VR можна спробувати ігри – від останніх новинок до ігрової класики: шутери, бродилки, симулятори, спортивні ігри, головоломки та ін. Постійний моніторинг та оновлення контенту дають змогу ходити ще і ще, не повторюючи ігри.

Наразі серед ігор, доступних у VR-просторі є наступні: Chroma Lab, GORNTO THE TOPSerious Sam VR: The Last HopeSUPERHOT VRSpace Pirate TrainerThe LabJob SimulatorThe Thrill of the Fight — VR BoxingHeadmaster.

У майбутньому простір вражень буде демонструвати матеріали до гучних голівудських фільмів, спеціально адаптованих під технологію VR.

Простір можуть відвідувати усі охочі віком від 12 років. Не рекомендовано грати вагітним жінкам та емоційно вразливим людям, у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Наразі простір Планета VR працює у тестовому режимі. Придбати квитки за акційною вартістю можна на сайті planetakino.ua або у касі кінотеатру.

Алексей [HoFTeR] Гаваньчук
Ко-ко-чок, который получил премию "Платиновая брусника", но на вручение приза пришел один из всей писательской шайки. Сфера моей деятельности - комиксы. Люблю, уважаю, наслаждаюсь. Кушаю жаренную картошку и World of Warcraft. Побеждал в конкурсе по выкапыванию ям для врагов на скорость.

Ответить

Забыл пароль?

Зарегистрироваться