Віртуальна реальність тепер і для Apple

Віртуальна реальність тепер і для Apple
Віртуальна реальність стала на крок ближчою: Apple зареєструвала патент на VR-гарнітуру для смартфона, пише Macworld з посиланням на патентне бюро США , де відповідний документ з’явився пару днів тому. Патент описує «гарнітуру у вигляді окулярів», де є спеціальний відсік для телефону, який використовуватиметься у якості екрану. На кресленнях гаджет більше схожий на класичні окуляри, але у документації зазначено, що остаточний вигляд може відрізнятися.

«Окуляри» також мають вбудовані навушники, які дуже нагадують EarPods, а також анатомічну світлозахисну мембрану – з її допомогою користувач повністю порине в картинку на екрані телефону. В якості останнього, само собою, використовується IPhone.

Здійснювати керування гаджетом можна як з сенсорного екрану, так і з аналогових кнопок, які знаходяться збоку, а також пультом дистанційного керування. Загалом – пристрій дуже нагадує роботи конкурентів цієї ж області, тому чекаємо, чим Apple вирішить зацікавити покупця. Правда ось точних строків виходу окулярів у продаж поки ніхто не знає…

В дитинстві мене налякав Лякуша Йцукен. З маніакальним задоволенням сиджу в редакторі другої Арми , хоча пекарня тягне і третю. "Обходи, обходи эту шелупонь!"

Ответить

Забыл пароль?

Зарегистрироваться