Повстання машин не за горами, або якою мовою спілкуються боти

Боти код
З лабораторії OpenAІ, заснованої свого часу Ілоном Маском надходять доволі цікаві новини. В результаті експерименту, програмні боти навчилися спілкуватися між собою мовою, яку самостійно розробили між собою для спрощення взаємодії і підвищення її ефективності.

Сайт Wired повідомляє, що наразі мова ботів ще досить примітивна, але вони вже зараз демонструють креативний підхід до справи, позначаючи одне одного символами, оточуючі їх об’єкти та поняття, наприклад «ходити», «дивитися», «стояти».

Варто зазначити, що боти не одразу навчилися спілкуватися між собою, але так просто здаватися не захотіли і методом проб і помилок все ж знайшли спільну мову. Якщо якийсь зі способів спілкування виявлявся неефективним – вони просто пробували інший.

Спеціалісти впевнені, що з часом мова ботів вдосконалюватиметься і близький той момент, коли програми спілкуватимуться майже людською мовою. Що ж, запасаємося попкорном і про всяк випадок готуємося до повстання машин.

В дитинстві мене налякав Лякуша Йцукен. З маніакальним задоволенням сиджу в редакторі другої Арми , хоча пекарня тягне і третю. "Обходи, обходи эту шелупонь!"

Ответить

Забыл пароль?

Зарегистрироваться