G2A запускає прийом платежів в Україні

G2A

Поповнення G2A Wallet, внутрішнього гаманця маркетплейсу, за допомогою якого можна здійснювати різноманітні операції купівлі та продажу ігор/ігрових предметів, вже доступна у всіх термінальних мережах України (EasyPay, Ibox, ПриватБанк, City24, 2Click, E-Pay, PinBank), електронних гаманцях Portmone та GlobalMoney, а також на ігровій платформі LeoGaming. Валюта нарахування ваучером у гаманець — євро. Поповнення відбувається без комісії.

«Кожен залучений на український ринок партнер – черговий крок до розвитку українського ринку платежів, в якому, як показує практика, є стабільно зростаючий попит від клієнтів. Це і є головним показником розвитку. Наше завдання — створити для споживача найкращі умови»

 — Альона Дегрік, CEO LeoGaming

«G2A дуже раді співпраці з LeoGaming. Україна є перспективним ринком для ігрової індустрії з великим нереалізованим потенціалом. Я вважаю, що наша співпраця буде вигідною для всіх сторін, в першу чергу — для клієнтів »

 — Бартош Скварчек, CEO G2A

G2A — міжнародний сервіс цифрової дистрибуції ігрового контенту, екосистема, що включає в себе платіжну систему, і відомий в усьому світі торговий майданчик, на якому користувачі можуть придбати ліцензійні ігрові ключі магазинів Steam, Origin, Battle.net від інших продавців. На даний момент сайт щомісяця відвідує понад 12 млн. гравців, обираючи товари у більш як 260 000 продавців, що пропонують близько 50 000 продуктів.

LEOGAMING — міжнародна процесингова компанія, що забезпечує прийом платежів онлайн-ігор та ігрових сервісів. У партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя, компанія забезпечує надійне і безпечне зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі на вигідних умовах і працюють над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігрового контенту.

Хоч 8 березня вже давно пройшло, G2A ще не закрила сторіночку святкового розпродажу, де можна за низькими цінами отримати багато цікавого.

Алексей [HoFTeR] Гаваньчук
Ко-ко-чок, который получил премию "Платиновая брусника", но на вручение приза пришел один из всей писательской шайки. Сфера моей деятельности - комиксы. Люблю, уважаю, наслаждаюсь. Кушаю жаренную картошку и World of Warcraft. Побеждал в конкурсе по выкапыванию ям для врагов на скорость.

Ответить

Забыл пароль?

Зарегистрироваться