Для PS4-версії Call of Duty: Modern Warfare Remastered вийшло чотири класичні карти

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

PS4-версія Call of Duty: Modern Warfare Remastered сьогодні отримала нове DLC з чотирма переробленими картами оригінальної гри. Знайомі гравцям Broadcast, Chinatown, Creek и Killhouse  у покращеному вигляді можна спостерігати у трейлері нижче. Дата виходу доповнення для PC-версії наразі невідома.

Разом з картами покупці The Variety Map Pack отримають також 10 цінних сундучків з лутом, загальною вартістю 20 доларів. Власне, саме доповнення коштує аж 15 вічнозелених, що обурює гравців, які не забарилися наставити пальців вниз під роликом на ютубі.

За даними Steam Charts з листопаду минулого року кількість гравців Call of Duty: Modern Warfare Remastered стабільно падає, а за останній місяць максимум онлайну склав 988 гравців. Не надто оптимістичні цифри для PC-шників, і хоча на консолях показники дещо вище — надія на те, що доповнення якось змінить ситуацію, надто слабка.

В дитинстві мене налякав Лякуша Йцукен. З маніакальним задоволенням сиджу в редакторі другої Арми , хоча пекарня тягне і третю. "Обходи, обходи эту шелупонь!"

Ответить

Забыл пароль?

Зарегистрироваться