Китайські «Крила» стали переможцями The Summit 5

Китайські «Крила» стали переможцями The Summit 5

У Лос-Анджелесі завершився чемпіонат із дисципліни Dota 2 – The Summit 5, який проходив із 12 по 17 липня. Турнір із призовим фондом $100 000 відбувся в одному з будинків студії Beyond The Summit.

Регламент турніру – стандартна сітка double elimination, де після першого раунду команди поділилися на верхню та нижню сітки. Поєдинки турніру проводилися до двох перемог (Bo2), а фінал – до трьох трех (Bo5).

Склад учасників: OG, FDL, Fnatic, Digital Chaos, Natus Vincere, Wings Gaming, Team Liquid, Ad Finem.

У першому матчі The Summit 5 американський колектив FDL, який потрапив на цей чемпіонат з допомогою глядацького голосування, намагався скласти конкуренцію переможцям The Frankfurt Major 2016 і The Manila Major 2016 – OG. Очікувано, фаворити зустрічі не відчули жодних проблем із суперником і вийшли до верхньої сітки.

Поєдинок Fnatic і Digital Chaos завдяки злагодженій командній грі завершився на користь перших. Український колектив Natus Vincere з рахунком 1:2 програв майбутнім переможцям турніру й відправився до сітки «переможених». У останній парі гору взяли фаворити протистояння – Team Liquid.

У цілому ж, жодних глобальних сенсацій не трапилося, і в дуже цікавих протистояннях далі проходили найбільш сильні.

На жаль, Natus Vincere завершили турнір на четвертому місці, програвши Team Liquid із рахунком 0:2. До цього «Народжені перемагати» без проблем обіграли грецьку Ad Finem, а також – у напруженому протистоянні – малайзійців із Fnatic.

У гранд-фіналі Summit 5 зустрілися Wings Gaming і OG.

Чемпіони двох останніх Major, не дивлячись на перемогу в першому раунді, були розбиті китайцями завдяки продуманим стратегічним діям, які дуже сподобалися глядачам, котрі симпатизували майбутньому чемпіону. У результаті – гранд-фінал завершився перемогою китайських «Крил» із рахунком 3:1.

Прес-служба Logitech G

Ответить

Забыл пароль?

Зарегистрироваться