На DCShow відбудеться єдиний у Східній Європі показ анімаційного фільму “Бетмен: Убивчий жарт”

На DCShow відбудеться єдиний у Східній Європі показ анімаційного фільму “Бетмен: Убивчий жарт”

Анімація, знята за мотивами однойменної культової графічної новели Алана Мура, розповідає про становлення одного з найлихіших героїв сучасності – Джокера.

Програма DCShow: Європейська прем’єра “Загону самогубців” поповнилась показом анімаційного фільму “Бетмен: Убивчий жарт” мовою оригіналу (англійською). Це буде єдиний показ на великому екрані у всій Східній Європі.

В основі стрічки – графічна новела Алана Мура, яка з’явилася у 1988 році та розповідає про становлення персонажа Джокера. Оскільки йдеться про одного з найлихіших героїв в історії коміксів, мультфільм має вікове обмеження 18+. Ця анімація – перша в історії Всесвіту DC з таким рейтингом.

Показу анімаційного фільму передуватиме лекція Рафаеля Карріона Аріаса, іспанського доктора наук, філософа, фахівця з німецької філософії ХІХ століття, компаративістики та коміксів «Графічні новели та блокбастери: кінець початку чи початок кінця?». Рафаель розповість про особливості графічних новел Алана Мура, їхнє виникнення, становлення та репрезентацію у сучасних фільмах.

Також, на відвідувачів DCShow чекатиме захоплива лекція «Харлі Квін: Психологія милої психопатки» від психолога, психотерапевта та колекціонера коміксів Кирила Зінькова. Лектор пояснить, як у одній особі одночасно співіснують гімнастка, психіатр, сподвижниця/жертва Джокера, супер злодійка, пацієнтка психіатричної лікарні, інфантильна дівчинка та сексуальна жінка, а також спробує відповісти на питання, чому цей образ настільки привабливий.

Нагадаємо, DCShow: Європейська прем’єра “Загону самогубців” відбудеться 3 серпня у столичному МВЦ (метро Лівобережна) з 15:00 по 23:00. Окрім показу фільму та анімації, відвідувачі візьмуть участь у прямому включенні з червоної доріжки у Лондоні та поспілкуються із зірками стрічки (Джаредом Лето, Марго Роббі, Вілом Смітом), побачать яскраве косплей-шоу, а також пограють у тематичні настільні та відео-ігри.

Приєднуйтеся до європейської прем’єри «Загону самогубців» у соцмережах та отримуйте найоперативніші новини про подію, анонси активностей та цікавинки із Всесвіту DC Comics (http://vk.com/DCshow та https://www.facebook.com/events/282733815421398/).

Старт події: 3 серпня о 15:00, старт показу фільму – 21:00.
Вартість квитків: 200 грн.
Придбати квитки можна тут: http://planetakino.ua/movies/dcshow/

! Просимо звернути увагу, що квиток дає доступ на всі активності заходу та перегляд фільму без прив’язки до конкретного ряду і місця.

Телефон контакт-центру (продаж квитків): 0 800 300 600

Ответить

Забыл пароль?

Зарегистрироваться